Jak schudnąć i zaakceptować siebie?

jak zaakceptować siebie ? Rok temu ważyłam 58kg przy wzroście 161, źle się czułam. Schudłam do 50kg i wtedy moje ciało mi się podobało. Od świąt przytyłam do 53kg, bo przestałam liczyć KCAL ;/ może BMI mam idealne ale źle się z tym czuję. Szczególnie z nogami. Wszyscy mi mówią że wyglądam szczupło, ale nie mogę w to uwierzyć. Chcę w końcu siebie zaakceptować, bo nigdy chyba na długo nie będę taka szczupła max 6msc.

Serdeczne pozdrowienia
Tomasz Furgalski

Dzień dobry!

Jeśli waga jest jedynym/ głównym wyznacznikiem Pani samooceny, tak istotnie wpływa na Pani samopoczucie, a myśli na nadwadze czy szczegółach wyglądu stają się natrętne, może to sugerować zaburzenia odżywiania. Proszę rozważyć konsultację z psychologiem.

Pozdrawiam!