Jak schudnąć oraz pozbyć się cellulitu?

Witam. Nazywam się Eliza i w lutym skończę 15 lat. Mam straszny problem, bo oprócz tego, że jestem gruba, jestem też mała. Mam tylko 154 wzrostu i ważę 48 kilo. Wydaje mi się, że przy moim wzroście to za dużo. Od dziecka byłam szczuplutka. Odkąd zaczęłam dojrzewać, moje ciało zaczęło się poszerzać. Najbardziej denerwuje mnie to, że zamiast rosnąć mi brzuch, rosną mi uda i tyłek. Już wolałabym mieć duży brzuch, niż uda. Mam na udach masę cellulitu. Tak mi się wydaje. Wstydzę się założyć spódniczkę, czy krótkie spodenki. Ogólnie nie jem warzyw, ale lubię je. W ogóle lubię dużo jeść i nie potrafię się powstrzymać. Jem na okrągło. Lubię także słodycze. Jak na razie, powstrzymuję się już od 3 tygodni. Bardzo chciałabym stracić zbędne kilogramy i pozbyć się celolitu z ud i pośladków. Proszę o jakieś wskazówki ; )
KOBIETA ponad rok temu

Witam,

Polecam artykuł:
http://abczdrowie.pl/kilka-sposobow-na-zlikwidowanie-cellulitu

Ćwiczenia na uda znajdziesz w serwisie:
www.abccwiczenia.pl

To, co możesz zrobić to wyeliminować "bomby kaloryczne": cukier dodawany do kawy i herbaty, kolorowe słodzone napoje gazowane i soki z dodatkiem cukru, tłuste wędliny, serki topione, serki typu fromage, feta, sery żółte, tłuste, zawiesiste zupy (śmietanę można zastąpić np. jogurtem 0%), tłuste placki, kotlety, kluski, fast-foody, ciasta, ciasteczka, smażone potrawy (zwłaszcza w panierce, która chłonie tłuszcz jak gąbka).

POZDRAWIAM

Dzień dobry
Twoje ciało jeszcze się kształtuje, jeszcze rośniesz i twoje kształty będą się zmieniać co jest związane z dojrzewaniem. Celulit dotyczy ponad 80% kobiet. Defekt ten nie wpływa na witalność organizmu, ale powszechnie i tak cellulit uważa się za znak świadczący o pogorszeniu stanu zdrowia. Wpływa bowiem silnie na psychikę. Wiele kobiet postrzega cellulit jako defekt tak wielki, że odbija się to na ich poczuciu własnej wartości.
Kilka wskazówek dotyczących cellulitu zamieściłam w artykule:
http://polki.pl/moda-i-uroda/pielegnacja-ciala,walcz-z-cellulitem-dieta-a-nie-kremem,10341826,artykul.html

pozdrawiam serdecznie
IJ

Dzień dobry,

Nie napisała Pani nic o swoim trybie życia. W pierwszej kolejności zadbałabym o odpowiednią, zbilansowaną dietę oraz pod okiem trenera personalnego zaczęła realizować plan treningowy. Powodzenia! :)

Pozdrawiam serdecznie.