Jak schudnąć po ciąży bez operacji zmniejszenia żołądka?

Witam, ważę 92 kg przy wzroście 171 cm, czy kwalifikuję się do zabiegu zmniejszenia żołądka. Dodam, ze w ciąży przytyłam 35 kg, po urodzeniu synka straciłam tylko 10 kg. Już od dwóch lat staram się zrzucić kg ale niestety jak uda mi się zrzucić 3 kg to one zaraz wracają spowrotem. Naprawde próbowałam już chyba wszystkiego.

Natalia Ulewicz Dietetyk, Olsztyn

witam,
warto sprobowac stalej zmiany nawykow zywieniowych na stale.
prosze pamietac, ze zabieg to tylko poczatek dlugiej drogi w walce o zdrowie i wyglad.
trzeba zmienic nawyki zywieniowe na zawsze, nie na chwile