Jak schudnąć po porodzie?

witam jestem klaudia mam 18 lat. 3miesace temu urodzilam dziecko, po porodzie nie stosowalam adnych cwiczen ani diety aby zrzucic swoj bbzuch poniewaz nie mialam na to czasu, ale teraz chcalabym bardzo pozbyc sie swojego brzucha bo czuje sie z tym zle chcalabym miec ladny i szczuply brzuch.lecz kompletnie nie wiem co mam robic aby sie go pozbyc no i nie wiem czy to juz nie jest troche za puzno na to. bardzo prosze o jakas dobra rade na to.dziekuje i pozdrawiam.
18 LAT ponad rok temu

Roma Wojtewicz Dietetyka, Poznań

Witam
Modelowanie partii brzucha możliwe jest dzięki regularnym ćwiczeniom.
W tym zakresie polecam artykuł:
http://portal.abczdrowie.pl/cwiczenia-na-brzuch
Warto także zadbać o regularność spożywanych posiłków (najlepiej 5 dziennie, mniejszych objętościowo) i unikanie słodyczy oraz kalorycznych przekąsek, a zwiększenie spożycia warzyw i owoców.