Jak schudnąć pod biustem i z pupy?

Jestem kobietą i mam 20 lat. Nie mam pojęcia jak schudnąć z rożnych partii ciała uda i pod biustem z tłuszczu i pupy. Bym chciała mniej ważyć i dobrze się czuć nie być bezsenna.

Witam,
Obwód pupy, bioder i ud pozwalają zmniejszyć zajęcia aerobiku.
Są to: ABF, rowery (spinning), fat burning (zajęcia nastawione na spalanie tkanki tłuszczowej), step (zajęcia na stepie), dance (układ choreograficzny, taneczny) oraz magic bar (zajęcia ze sztangami i dużą ilością wypadów i przysiadów).

Warto także wykorzystać wakacje i wybrać się na wycieczkę rowerem, czy pojeździć na rolkach (intensywna praca dolnych części ciała).

Z ćwiczeń efektywne są:
- wypady
- przysiady
- wymachy nóg
- "rowerek"
- napinanie mięśni.

Korzystne są także spacery.
Talię najlepiej wyszczuplić poprzez wykonywanie brzuszków tradycyjnych, oraz brzuszów skośnych.
Pozdrawiam