Jak schudnąć przy apetycie na fast foody?

Mam 13 lat i mam 163 cm, jestem dość wysoka. Ważę 50 kg, to jest stanowczo za dużo! Jem okropnie dużo fast foodów, ale nie mogę się powstrzymać. Muszę się odchudzić, bo mam wiszący brzuszek. Pomocy!

13 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie,

Twoja masa ciała jest idealna i nie powinnaś się odchudzać. Świadczy o tym BMI odpowiadające wartości 50 centyla. Odchudzanie może Ci tylko zaszkodzić.

Pomimo tego powinnaś zrezygnować z fast foodów, a przynajmniej znacznie ograniczyć i pozwalać sobie na takie niezdrowe przekąski sporadycznie. Są niezdrowe i tuczące.

Jeśli chcesz wyszczuplić brzuch bądź aktywna fizycznie i wykonuj ćwiczenia na mięśnie brzucha. Sama dieta nie pomoże.

Pozdrawiam