Jak schudnąć przy chorej tarczycy?

Mam 18 lat, 160cm wzrostu i ważę 65 kilo. Bardzo chciałabym schudnąć, (ćwiczę, nie słodzę herbaty, nie jem dużo, unikam słodyczy). Wcześniej czasem udało mi się zrzucić 1 cm, 2 cm, ale przynajmniej nie przybierałam więcej na wadze, ale ostatnio jest wręcz przeciwnie, jeszcze bardziej tyje, nie mieszczę się w większość moich ciuchów. Co jak co, ale brzuch miałam zawsze w normie, ale teraz tego nie mogę powiedzieć ostatnio będąc lekarza, powiedział mi, że być może mam tarczycę. Mam mieć robione dokładniejsze badania, a słyszałam, że ludziom z tarczycą jeszcze trudniej schudnąć. Nie wiem co mam robić, ja i bez tarczycy mam skłonności do tycia?
18 LAT ponad rok temu

Witam,

Przede wszystkim musisz udać się na badania i wyjaśnić sprawę z podejrzeniem niedoczynności tarczycy.
Nadwaga u osób z takim schorzeniem jest zjawiskiem często spotykanym.
Nie martw się jednak na zapas.
Twoje odżywianie powinno przebiegać zgodnie z zasadami zawartymi w Piramidzie Zdrowego Żywienia:
http://www.izz.waw.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=7&Ite... dzieci
Jak najwięcej czasu spędzaj aktywnie!
Przykładowe ćwiczenia znajdziesz na www.abccwiczenia.pl

Pozdrawiam