Jak schudnąć przy figurze typu gruszka?

Dzien dobry!Chciałabym sie poradzić jak zywic zeby schudnąć.mam figurę typu gruszka czyli biodra szeroka,uda dość masywne.Moja waga jest prawidłowa przy wzroście 164 ważę ok.59kg jednak chciałabym schudnąć w partiach biodra i uda .Co powinnam jeść i jakie ćwiczenia?również moim wielkim nalogiem sa słodycze.Byl etat gdzie ograniczyłam słodycze a mimo tego waga mię spadla czy to tez jest spowodowane tym ze odchudzam sie z różnymi skutkami i waga ustala w miejscu.Chcialabym jesc normalnie

Witam,

po pierwsze powinna Pani ograniczyć słodycze a po drugie właśnie musi Pani "jeść normalnie" ale zdrowo! Nie można wciąż eksperymentować z różnymi dietami ponieważ w ten sposób rozregulowujemy i zwalniamy metabolizm.
Powinna tez Pani wiedzieć, że nie chudniemy z wybranych partii ciała ale tkanka tłuszczowa spala się równomiernie.
Jeżeli byłby Pan zainteresowany to układam indywidualne jadłospisy. Jest to możliwe po osobistej konsultacji - pacjentów przyjmuję w Warszawie lub jeżeli nie ma Pan możliwości dojazdu to przez internet.
Proszę się zastanowić czy nie warto zająć się problemem profesjonalnie.

Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk

Mgr Joanna Wasiluk (Dudziec)

Witam

Warto zdecydować się na wykonanie badania analizy składu ciała metodą impedancji bioelektrycznej (http://kwestiadiety.com/analiza-skladu-ciala/). A następnie nauczyć się od nowa, od podstaw prawidłowego samodzielnego komponowania własnych jadłospisów i własnego prawidłowego modelu odżywiania. Regularna współpraca z dietetykiem zapewnia, że całość procesu będzie przebiegała prawidłowo, a po skończonej współpracy będzie Pani potrafiła samodzielnie wszystko ułożyć i nie podda się Pani efektowi jo-jo. Gotowe rozwiązania są skuteczne na chwilę. Na zawsze zostają wypracowane i zrozumiale wprowadzone nowe nawyki - poprzez edukację i rozmowę z pacjentem.
Będzie dobrze, naprawdę.
Sukces zaczyna się w naszych głowach

Pozdrawiam Asia Szmitka-Łuszczyk