Jak schudnąć przy padaczce urazowej?

Chcę się zapytać Pani lub Pana czy można coś zrobić chodzić i ruszać ręką po operacji mózgu na razie jest gorzej chodzić!Jestem za gruba 91kg przy 162 cm wzrostu i jak skutecznie i jak najwięcej schudnąć?Jeszcze padaczka po urazowa to na to już się nic nie da.Bóle kręgosłupa przy dużej wadze i niepełnosprawności przy której trudno mi zrobić wiele rzeczy i do tego jestem zbyt obszerna,żeby lepiej zrobić!

dieta restrykcyjna ( nie więcej jak 2000 kal. oraz Formoline L112 tabletki (nieszkodliwe) firma dystrybująca to Le Loch Healthcare Warszawa ul. Rydygiera 8