Jak schudnąć szybko bez efektu jo-jo?

Mam 14 lat i jestem kobietą ważę 70 kilo i wzrostu mam 157. Chcę szybko schudnąć i bez efektu jo-jo. Proszę o napisanie jakiejś diety. Próbowałam ćwiczyć, ale jest za zimno. Podczas zimy. jak zaczęłam biegać. to od razu zmarzłam. a chcę schudnąć na ferie, choć do 50 kilo. Próbowałam się głodować, ale na nic. Szukałam diet w internecie, ale nic nie znalazłam. Pisali żeby brać tabletki ale tabletki są tylko dla dorosłych a ja chcę schudnąć żeby jakoś wyglądać do szkoły jak przyjdę po feriach. Mogłabym iść do dietetyka lub lekarza rodzinnego, ale w pobliżu mojej miejscowości nie ma lekarzy są daleko, a ja nie mam czym pojechać. Moja rodzina również jest otyła, a ja chciałabym schudnąć ponieważ bardzo się wstydzę swojego brzucha i próbuje go ukryć ale na marne. W sobotę na śniadanie : chleb z kiełbasą lub 2 i 2 jabłka. na obiad: jem jabłka i kanapki lub twaróg na kolacje: 2 jabłka kisiel albo budyń W niedzielę na śniadanie: 2 kanapki z kiełbasą i 2 tosty na obiad: 2 jabłka rosół i mięso na kolacje: kanapki lub tosty lub placki ziemniaczane lub placki na sodce. Nie choruję na żadne choroby ale bardzo chcę schudnąć. Proszę o jakąś dietę!

Witam,

Twoje BMI wynosi 28,45.
Oznacza to otyłość.
Ze względu na bardzo dużą ilość "nadprogramowych" kilogramów, konsultacja z lekarzem jest niezbędna.
Być może przyczyną Twojej nadmiernej masy ciała jest jakieś schorzenie, a nie nieprawidłowa dieta.
Prosiłabym więc o wizytę u lekarza i wykonanie niezbędnych badań.
Pamiętaj, tu chodzi o Twoje zdrowie.

Odnośnie diety - w Twojej diecie zdecydowanie brakuje warzyw.
W Twojej diecie codziennie powinno znaleźć się miejsce na:
- warzywa
- owoce
- produkty zbożowe (najlepiej pełnoziarniste)
- chude mięso/jaja/nasiona roślin strączkowych (wymiennie)
- mleko i nabiał (mogą być odtłuszczone)
- tłuszcze (masło,margarynę, oleje roślinne).
 Po konsultacji lekarskiej, proszę abyś napisała jeszcze raz.
Wtedy możemy porozmawiać o diecie.

Pozdrawiam ciepło