Jak schudnąć szybko i bez efektu jo jo?

Ostatnio przytyłam i brzuch mi trochę urósł :( Mam 12 lat, 156 wzrostu i ważę ok 45 kg. Co mam zrobić żeby schudnąć bez efektu jojo jak najszybciej?!
12 LAT ponad rok temu

Ostatnio przytyłam i brzuch mi trochę urósł :( Mam 12 lat, 156 wzrostu i ważę ok 45 kg. Co mam zrobić żeby schudnąć bez efektu jojo jak najszybciej?! Witam,

Przy obecnej masie ciała i wzroście, odchudzanie nie jest wskazane.
Może zaburzyć Twój rozwój, a także "rozregulować"  organizm, co w efekcie może zakończyć się np. zanikiem miesiączki i zaburzeniami hormonalnymi, które ciężko potem wyleczyć.
Na pewno jesteś piękną i zgrabną dziewczyną.
Zaakceptuj swoje ciało.
Zajrzyj na: http://www.izz.waw.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=7&Ite... dzieci
Przykładowe ćwiczenia pomocne w modelowaniu sylwetki znajdziesz na: www.abccwiczenia.pl

Pozdrawiam