Jak schudnąć w 10 dni 4kg?

Rocznikowo mam 17 lat. Ważę 52, 5 kg przy wzroście 153 cm. Nie przyjmuję żadnych leków. Prowadzę średni tryb życia. Mam problem z udami, łydkami oraz boczkami brzucha. Chciałabym te partie wyszczuplić. Pomóżcie!
17 LAT ponad rok temu

Rocznikowo mam 17 lat. Ważę 52, 5 kg przy wzroście 153 cm. Nie przyjmuję żadnych leków. Prowadzę średni tryb życia. Mam problem z udami, łydkami oraz boczkami brzucha. Chciałabym te partie wyszczuplić.
Pomóżcie!

Witam,

Polecam serwis www.abccwiczenia.pl
Znajdziesz tam różnorodne ćwiczenia, kształtujące konkretne partie ciała.
Korzystne mogą być także masaże, ciepło-zimne natryski i stosowanie preparatów ujędrniających.

Zajrzyj na: siłownia.
Pozdrawiam