Jak schudnąć w 2 miesiące?

Witam. Mam 42 lata. Chcę schudnac co najmniej 10 kg w dwa miesiące. Nie daje już rady. Pracuje w systemie 12 godzinnym dzień na dzień. Nie wiem jak mm skomponować posiłki jem szybko i dużo i nie zdrowo. Biorę leki nad ciśnienie. Bardzo proszę o radę. Zaznaczę że nie stać mnie na diete.

Witam serdecznie,
musi Pani pamiętać, że drowe i bezpieczne odchudzanie to około 1kg tygodniowo. Nie można podchodzić to sprawy zbyt rygorystycznie i stosować bardzo niskokaloryczne diety ponieważ kńczy się to zazwyczaj efektem jo-jo.
Pisze Pani, że nie stać Panią na dietę ale na wcale nie musi byc dorga. Czasem wystarczy zastosować się do zaleceń żywieniowych a już pojawią się efekty. Skuteczna dieta powinna być dobrana pod względem Pani zapotrzebowania energetycznego.
W razie dodatkowych pytań lub chęci ułożenia indywidualnej diety zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk