Zapytaj lekarza

1 , 0 2 7 , 6 1 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jak schudnąć w 2 miesiące?

Witam. Mam 42 lata. Chcę schudnac co najmniej 10 kg w dwa miesiące. Nie daje już rady. Pracuje w systemie 12 godzinnym dzień na dzień. Nie wiem jak mm skomponować posiłki jem szybko i dużo i nie zdrowo. Biorę leki nad ciśnienie. Bardzo proszę o radę. Zaznaczę że nie stać mnie na diete.
KOBIETA, 42 LAT ponad rok temu

Czemu nie możemy schudnąć?

Mordercze treningi, rygorystyczna dieta, a waga ani drgnie? Wiele osób ma problem ze schudnięciem. Obejrzyj film i dowiedz się, co może być tego przyczyną.

Witam serdecznie, musi Pani pamiętać, że drowe i bezpieczne odchudzanie to około 1kg tygodniowo. Nie można podchodzić to sprawy zbyt rygorystycznie i stosować bardzo niskokaloryczne diety ponieważ kńczy się to zazwyczaj efektem jo-jo. Pisze Pani, że nie stać Panią na dietę ale na wcale nie musi byc dorga. Czasem wystarczy zastosować się do zaleceń żywieniowych a już pojawią się efekty. Skuteczna dieta powinna być dobrana pod względem Pani zapotrzebowania energetycznego. W razie dodatkowych pytań lub chęci ułożenia indywidualnej diety zachęcam do kontaktu: tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk Dietetyk

Specjalista w zakresie dietetyki.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy