Jak schudnąć w udach ćwiczac na orbitreku czy to możliwe?

Witam, mam 23 lata wzrost 158 i ważę 50 kilo to nie dużo jednak zdrowo się  odżywiam jeżdżę na snowboardzie nie zajadam sie fast foodami jednak ma problem od niedawna zaczęłam chodzić na siłownie i ćwiczyć na orbitreku chciałabym się  dowiedzieć czy jest możliwość schudnąć na tym w udach czy tylko rozbuduje bardziej swoje mięśnie bo mam problem bo ma m grube uda w stosunku do reszty ciała co zrobić proszę o jaka poradę.
23 LAT ponad rok temu

Witam,

Nie wiem na jakiej maszynie dokładnie Pani ćwiczy, niemniej w niektórych modelach orbitrek'ów istnieje możliwość regulowania ciężkości ćwiczeń.
Myślę, iż przy umiarkowanym oporze, nie powinno być problemu nadmiernej rozbudowy tkanki mięśniowej.

W razie wątpliwości proszę skonsultować się z trenerem z siłowni, do której Pani uczęszcza.
Taki rodzaj ćwiczeń może być przydatny w kształtowaniu dolnych partii ciała.
Dobrze, jeśli urozmaici Pani swój trening.
Korzystne mogą być ćwiczenia na bieżni, "wiosłach", rowerku, czy stepperze.

Pozdrawiam