Jak schudnąć z brzucha w ciągu miesiąca?

Mam 21 lat, 170 wzrostu i ważę 70 kg. Nie jestem aktywna fizycznie i mam problemy z kondycją. Mam duże fałdki na brzuchu które mi przeszkadzają. Czy da się coś z tym zrobić w ciągu miesiąca?

Dzień dobry,
Patrząc na Pani wzrost i masę ciała, można wywnioskować, że ma Pani prawidłową masę ciała. Jeśli zauważa Pani większą zawartość tkanki tłuszczowej na brzuchu, oznacza to prawdopodobnie, że ma Pani tendencję do odkładania tkanki tłuszczowej w tym miejscu. Jeśli jednak są to niewielkie fałdki, jest to pewnie jedynie mała ilość tłuszczu podskórnego. W obydwu przypadkach dieta może pomóc, ale może okazać się, że najpierw schudnie Pani ze wszystkich innych partii ciała, a zmiany na brzuchu będą widoczne jako ostatnie. Najlepiej byłoby więc stosować zdrową, różnorodną dietę, bez dużych ograniczeń kalorycznych, ale połączyć ją z ćwiczeniami, szczególnie mięśni brzucha. Same ćwiczenia nie będą bezpośrednio zmieniać tkanki tłuszczowej na brzuchu, ale będą pomagać w diecie, a poza tym będą doskonale kształtować okolice brzucha, więc może fałdki także się zredukują. :)
Pozdrawiam serdecznie i życzę zdrowia, Marek Aleksander Przondo Dyplomowany dietetyk http://dietetyczny.guru/ http://facebook.com/dietetycznyguru/