Jak schudnąć z dolnej partii brzucha?

Jak schudnąć z dolnej partii brzucha tzw. wałeczek

Witam
Modelowanie ciała to raczej kwestia gimnastyki niż dietetyki, o ile oczywiście pozostałe parametry sylwetki są satysfakcjonujące. Wówczas nie zmieniałabym sposobu odżywiania.
Powodzenia !

Witam serdecznie,

Modelowanie dolnych partii brzucha jest dość trudne. Z tej części ciała najczęściej opornie spada tkanka tłuszczowa oraz należy włożyć wiele wysiłku aby wyrzeźbić mięśnie. Jednak wszystko jest przed Panem i da się to osiągnąć Podstawą jest prawidłowo zbilansowana dieta(70%sukcesu), dostosowana do Pana zapotrzebowania energetycznego. Oprócz diety dużą rolę odgrywa aktywność fizyczna. Nie znam Pana obecnej wagi i kondycji więc ciężko jest polecić konkretne ćwiczenia. z pewnością nie powinien skupić sie Pan jedynie na wykonywaniu brzuszków a ćwiczyć całe ciało. Najefektywniejsze będą ćwiczenia z obciążeniem.

W razie dodatkowych pytań lub chęci ułożenia indywidualnej diety zapraszam na konsultację dietetyczną lub zachęcam do kontaktu tel 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl Pozdrawiam Mgr Joanna Wasiluk dietetyk