Jak schudnąć z piersi?

Schudłam 15 kg w 9 tygodni jestem z siebie dumna. Mam otyłosc brzuszną, oraz duzy biust, reszta tzn : uda i nogi szczupłe . Choruje na tarczycę. Lekarz kazał jezdzic na rowerku magnetycznym , dziennie jezdzę po 20km. Moja obecna waga 76kg wzrost 164;(((( jeszcze długa droga przede mną. Zawsze byłam szczupła( liceum 50kg) obecnie mam 35 lat, urodziłam 1,5roku temu dziecko. Stosuję swoją dietę, małe porcje 5 razy dziennie, czuję sie świetnie . Jednak nie potrafię schudnąc z piersi.Mam ogromy biust co z tym zrobic. Pozdrawiam. Ola

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Może być to dość trudne, choć w przypadku kobiet biust zwykle zmniejsza się w pierwszej kolejności.