Jak schudnąć z ud w ciągu kilku dni?

W tą sobotę jadę na basen i do kina do Krakowa. Mam bardzo grube uda i nie wiem, co zrobić, żeby się nie ośmieszyć na basenie. Jakie polecacie ćwiczenia? I jaką dietę? Ne mamy siłowni w okolicy,  a wczoraj spadł śnieg. Mam 12 lat. w maju 28 będę mieć 13. Ważę 51 kg.
12 LAT ponad rok temu

Witam,

Nie napisałaś jakiego jesteś wzrostu, dlatego nie mogę stwierdzić czy masz nadwagę czy też nie. Jeśli chodzi o wyszczuplenie uda polecam aktywność fizyczną. Proponuję zacząć od takiego zestawu: 15 minut ćwiczeń siłowych, a po tym czasie przejście do części aerobowej (rower, pływanie, marsz czy steper/wchodzenie po schodach). Dzięki temu zawartość komórek tłuszczowych zostanie skuteczniej spalona. Ćwiczenia aerobowe muszą być wykonywane średniointensywnie przez minimum 30 minut.
Do tego proponuję ćwiczenia siłowe, które znajdziesz na naszej stronie www. abccwiczenia.pl
Pamiętaj jednak, że taki zestaw należy wykonywać minimum 3 razy w tygodniu po około 45-60 minut.
Efekty nie będą widoczne natychmiast, ale po kilku miesiącach regularnych treningów.

Pozdrawiam.