Jak się diagnozuje takie zaburzenia mikrokrążenia?

Mam pytanie dotyczące zaburzeń mikrokrążenia wywołane alergenem a dokładnie lekiem(antybiotykiem). Jak się diagnozuję takie zaburzenia mikrokrążenia i jak się je leczy w wypadku kiedy zostały wywołane przez uczulenie na lek. Czy stosuje się wtedy odczulanie na lek ? I czy słyszeli państwo o takich przypadkach.

Dzień Dobry Panu,

Szczegółowych informacji uzyska Pan w Poradni alergologicznej i immunologicznej.

Z przesłaniem dla Pana wszystkiego najlepszego,
irena.mielnik.madej@gmail.com