Jak się odchudzać przy siedzącej pracy?

Witam, Mam 26lat, waze 75kg przy 158cm Zaczelam uprawiac sport 3-5 razy w tygodniu, jednak mam siedzaca prace. Rozpoczelam diete 1500 kcl Czy nie jest to za duzo, jesli chce szybko i jednoczesnie zdrowo schudnac? Wymarzona waga to 55kg

Dzień dobry,

jeżeli chce Pan zdrowo schudnąć to nie wolno przeprowadzać redukcji zbyt szybko.

Sam proces odchudzania się jest możliwy u osób bez aktywności fizycznej.
Dieta 1500kcal wydaję się być zbyt ubogoenergetyczna.

Proszę się skontaktować z dietetykiem z Pana okolicy, który pomoże ułożyć Panu odpowiedni jadłospis.

Pozdrawiam
Joanna Wardenga