Jak się odżywiać, aby nie mieć grubego brzucha?

Mam 12 lat. Ważę 45,5 kg. 155 cm wzrostu. BMI pokazuje, że mam dobrą wagę, ale wciąż nie mogę uporać się z grubym brzuchem, udami i pupą. Może jem zbyt dużo słodyczy, ale trudno mi od tego odejść. Próbowałam już wielu rzeczy. Ćwiczyłam codziennie brzuszki i inne, ale dalej to samo. Odeszłam od tego. Nie mam chorób przewlekłych. Nie wiem, może coś z jadłospisem. Jak mam się odżywiać? Proszę o pomoc!

Witam!

Twoje BMI wynosi 18,95. Na siatce centylowej oznacza to obszar między 50 a 75 centylem. Masz idealną masę ciała. Nie odchudzaj się. Jeśli chodzi o przykładowe ćwiczenia - znajdziesz je na abccwiczenia.pl.

Pozdrawiam