Jak się odżywiać na obozie, aby nie stracić efektów odchudzania?

Witam, mam 18 lat i ciężko pracuję nad sylwetką. Staram się odżywiać zdrowo, unikam słodyczy. Jem mniej ale rozłożone na 5-6 posiłków. Wyjeżdżam na obóz. Tam nie będę mogła wyznaczać sobie godzin jedzenia ani rodzaju i składu posiłków. Będzie białe pieczywo, dwudaniowe obiady do czego nie jestem przyzwyczajona. Czy to nie spowoduje u mnie przytycia? Co mogłabym jeść na obozie.Nie chcę stracić dotychczasowych efektów. Co robić?

Witam. Dwutygodniowy okres zmiany diety nie powinien przyczynić się do zmiany sylwetki. Proszę jednak w dalszym ciągu unikać słodyczy, słodkich napojow oraz dbać o regularną aktywność fizyczna.