Jak się odżywiać, żeby przybrać na wadze?

witam po porodzie synka bardzo sie stresowałam mało jadłam bo bałam sie ze mu zaszkodzę ;( ważyłam 45 kg wzrost 150 a teraz waże 37 i nie mogę na siebie patrzeć tak chce przytyć a nie wiem jak sie odżywiać zeby coś przybrać ;( proszę o pomoc i odp i może jakiś jadłospis który mi pomoże wiedzieć co jeść

Witam,

Jak najszybciej powinna udać się Pani do dietetyka który na podstawie wywiadu zdrowotnego i żywieniowego, przygotuje szczegółowe zalecenia lub dietę specjalnie dla Pani potrzeb. Bez takich informacji jak np obecność alergii pokarmowych, czy np karmienia piersią nie można przygotować odpowiednich zaleceń