Jak się pozbyć brodawek?

witami pytam mam brodawki włókniakiktórw obejmują szyje i dekold i nadal ich przybywa Dermatolog polecił wymrażanie azotem ciekłymczy to jedyne wyście by się ich pozbyć?

Brodawki łojotokowe, czyli tzw. włókniaki mozna usunąc na kilka sposobów. Należy jednak pamiętać, że mają one tendencję do odnawiania się i powstawania w innych miejscach. Gabinety dermatologiczne oraz medycyny estetycznej oferują kilka metod usuwania, takich jak: elektrokoagulacja, usuwanie laserem CO2, wymrażanie ciekłym azotem lub metoda chirurgiczna.