Jak się pozbyć cellulitu po jedzeniu słodyczy?

Witam. W ostatnim czasie zaczelam jesc mniej zdrowo niz zwykle, jakoś tak sie złożyło ze jem duzo słodyczy. Zauważyłam ze mam wiecej cellulitu. Jak sie go pozbyć? Samo odstawienia słodkości wystarczy czy sa jakieś inne sposoby.

Aleksander Ropielewski

Tak, po pierwsze zaprzestanie jedzenia słodyczy, a do tego aktywny tryb życia i nie spożywanie nadmiaru kalorii w stosunku do zapotrzebowania organizmu.
Pozdrawiam

Witam serdecznie,

Z pewnością powinna Pani zredukować ilość słodyczy a do tego wprowadzić aktywność fizyczną i zdrową dietę. Nie należy sięgać po żywność silnie przetworzoną, tłustą i bogatą w cukry proste. Proszę również zadbać o odpowiednie nawodnienie organizmu Zalecam wypijać około 1,5 do 2litrów czystej wody mineralnej. Można również spróbować stosować kremy antycellulitowe i pójść na masaże.

powodzenia!
W razie dodatkowych pytań lub chęci ułożenia indywidualnej diety dostosowanej do Pani dziennego zapotrzebowania oraz stylu życia zapraszam na konsultację lub zachęcam do kontaktu
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk