Jak się pozbyć myśli samobójczych?

Mam złamane życie. Przez pewne błędy z przeszłości nabawiłem się długów których nie jestem w stanie spłacić z powodu stanu mojego zdrowia. Oprócz tego życie uczuciowe kompletnie mi się nie układa od kilku lat nie jestem w stanie znaleźć partnerki. Coraz częściej myślę o samobójstwie gdyż nie widzę kompletnie sensu w dalszym życiu z takim stanem zdrowia oraz finansów, w dodatku nie mając w nikomu oparcia.

Z pomocy lekarza psychiatry oraz psychologa można skorzystać w Poraniach Zdrowia Psychicznego (w ramach kontraktu z NFZ). Do psychiatry nie potrzeba do niego skierowania.