Jak się pozbyć problemów z przełykaniem?

Dzień dobry. Mam taki problem, ze od ok. miesiąca mam problemy z przełykaniem. Zaczęło mi się to po przeziębieniu. Teraz jestem już zdrowa, ale czuję taką gulę w gardle. Czy to może być coś poważnego? Czytałam, ze to może mieć podłoże nerwowe, a ostatnio miałam sporo stresu. Jak się tego pozbyć?

Witam Panią
Tak, Pani dolegliwości mogą być natury
psychologicznej, np. stres, nerwica.
Zwłaszcza, jeżeli ma Pani trudności z akceptowaniem
niektórych sytuacji, które „dusi Pani w sobie”
i emocji, których nie może Pani wykrzyczeć.
Jednak rzetelną diagnozę można postawić
tylko podczas osobistej konsultacji.
Zachęcam Panią do omówienia problemu z psychologiem.
Gdyby chciała Pani porozmawiać ze mną o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz
psycholog
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl

Dzień dobry. Owszem, również na tle nerwowym mogą występować podobne objawy. Najprostszym rozwiązaniem będzie umówienie się na konsultację z psychologiem celem zdiagnozowania Pani stanu i ewentualne określenie możliwych oddziaływań terapeutycznych, które wzmocnią Pani umiejętności konstruktywnego radzenia sobie z wymaganiami. Pozdrawiam.