Jak się pozbyć snów o byłej?

Śni mi się właściwie każdej nocy moja była miłość.jak się tego pozbyć? Nie mogę sobie poradzić z utratą jej.

Witam Pana Serdecznie,

Nie wiem, od jak dawna Pan śni.
Śnienie o byłej Miłości jest jak najbardziej w porządku, proponuję zaakceptować te sny, nie "walczyć" z nimi.
Ne pozostaje nic innego, jak zgodzić się na obecny stan rzeczy.

A w myślach podziękować za cenne doświadczenie miłości w tej Relacji.
Proponowałabym pozyskać umiejętność Świadomego śnienia.

Dużo Miłości,
Irena Mielnik-Madej

Witam serdecznie,

rozumiem, że nadal kocha Pan swoję byłą kobietę i nie może pogodzić się z rozstaniem ?

Jeżeli trwa to dłużej niż 1,5 roku i nie zmniejsza się to powinien skonsultować się Pan z psychoterapeutą to może być sysndrom złamanego serca.

Jeżeli chodzi o te sny, to jeżeli są codzienne to może Pan spróbować hipnoterapii.
Powinna pomóc. Pozdrawiam miło.