Jak się pozbyć takiej krosty na czole?

witam jakies rok temu zrobila mi sie krosta na czolewyduszalem jo a teraz jest taka narost a jak sie spoce to sie robi takie biale i jak zedre to za dwadni znowu narasta jak sie tego pozbyc

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmianę, zbada ją . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

Dr n. med. Agnieszka Ledniowska

Witam, proszę zgłosić się do dermatologa na konsultacje.
Po ocenie zmiany zaproponuje diagnostykę/leczenie