Jak się pozbyć tłuszczu z pupy, ud i brzucha?

Witam, mam 16 lat, około 170 cm i 65 kg, przy czym mam dużą pupę, grube uda i oponkę wokół brzucha. Chciałabym się pozbyć nadmiaru tłuszczu. Czy głodówka to dobry sposób na spalenie niechcianych kalorii? Czy jest jakaś dieta, która pomoże mi schudnąć i czasie której trzeba bardzo mało jeść (nie 5 posiłków dziennie)? I jakie ćwiczenia mam wykonywać, by przyśpieszyć proces spalania? Z góry dziękuję za pomoc.
16 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie!
Niestety głodówka nie jest dobrym sposobem na pozbycie się nadmiaru zbędnych kilogramów. Organizm, któremu nie dostarcza się w porę pożywienia nastawia się na "magazynowanie" i każdą kolejną porcję pokarmu przekształca w tłuszcz. Optymalnie jest jeść 4-5 niedużych posiłków by organizm na bieżąco spalał dostarczoną energię. Należy wyeliminować pokarmy słodkie, tłuste, wszelkie fast-foody oraz słodkie napoje, soki i wody. Dobrze jest zamienić białe pieczywo na ciemne, pełnoziarniste i pić około 2 litry wody mineralnej dziennie. Należy spożywać chude mięso i twaróg, drób, ryby, grube kasze, duże ilości warzyw i owoców. Jeśli chodzi o aktywność fizyczną to jej rodzaj jest mniej ważny niż systematyczność. Każdy, podejmowany regularnie wysiłek fizyczny (co najmniej 3 razy w tygodniu) pozwoli przyspieszyć metabolizm i ułatwi zgubienie zbędnych kilogramów. Może to być basen, rower, bieganie, gra w siatkówkę... Najważniejsze aby wybrać taki sport który będzie sprawiał nam przyjemność :)
Pozdrawiam!