Jak się pozbyć worków pod oczami po wypełnieniu doliny łez?

Witam, dnia 9.11 miałam wykonany zabieg wypełnienia doliny łez i cieni pod oczyma tkanką tłuszczową. Do dnia dzisiejszego tj. 18.11 mam takie worki pod oczyma. Martwię się, że jest to ta tkanka i ona już tak pozostanie.. Wyglądam 100 razy gorzej niż przed zabiegiem. Chciałam pozbyc się doliny łez a teraz mam wielkie wory. Czy da się coś z tym zrobić? Pozbyc tych worków? Czy to po prostu obrzęk który zniknie w ciągu kilku dni. Od zabiegu wykonuje codziennie masaże. Stosowałam się do zaleceń

Proszę niezwłocznie udać się do lekarza wykonującego zabieg.
W przypadku korekcji tk tłuszczową ok 40 % tkanki użytej do zabiegu ulega resorbcji w okresie4-5 tyg po zabiegu.
Efekt końcowy jest widoczny po ok 6 tygodniach.

Konieczna jest konsultacja z lekarzem wykonującym zabieg. Oceniona zostanie zgłaszana przez Panią dolegliwość. Z pewnością przedstawiony zostanie plan dalszego postępowania. Możliwości jest kilka w zależności od wykonanej metody korekcji. W przypadku wybrania innego lekarza, koniecznie proszę zebrać jak najwięcej informacji o metodzie i produkcie wykorzystanym do przeprowadzenia zabiegu.