Jak się przygotować i pokonać wstyd dotyczący konsultacji odnośnie chirurgii plastycznej miejsc intymnych?

Miałabym pytanie odnośnie chirurgi plastycznej miejsc intymnych. Stres i wstyd związany z wizyta, jak to przemoc? Duzo Pan Doktor udziela takich konsultacji? Jak sie przygotować psychicznie ?

Niektórym pacjentom pomaga skoncentrowanie się na faktach, rzeczowość i świadomość celu podejmowanego wysiłku.
Stres w podobnej sytuacji jest naturalny, ważne jednak, by nie paraliżował. Można pomysleć o zadbaniu o swój komfort, wygodnym ubranie, czy miłej, odprężającej rzeczy/aktywności, którą zaplanuje się na po wizycie.

Witam , proponuję przygotować się jak na wizytę u ginekologa! Ma Pani 39 lat i pewnie była Pani kilka razy badana przez ginekologa! SPOKOJNIE!!! POZDRAWIAM!!! z.żurawski