Jak się przygotować i zabezpieczyć przed chorobami układu pokarmowego przed wyjazdem do Tajlandii?

Witam, W grudniu wyjeżdżam na 1.5 miesiąca do Tajlandii i chciałabym uzyskać informację jak mogę się zabezpieczyć przed problemami z zolqdkiem poza zachowaniem odpowiedniej higieny, wybierania sprawdzonych miejsc co do jedzenia, picia itp.? Dodam , że mam bardzo czuły żołądek który natychmiastowo reaguje na np. zepsute jedzenie bólem i biegunką. Jak mogę się zabezpieczyć? Jakaś szczepionka ?

Poza zachowaniem zwykłej higieny nie są potrzebne żadne dodatkowe środki.