Jak się ratować do czasu wizyty lekarskiej?

Od roku cierpię na infekcje nawracające dróg oddechowych, od lat nawracają bóle głowy. Obecnie od kilku tygodni nieustannie boli mnie głowa, pojawiają się bóle gardła, migdała promieniują do ucha. Dwa tyg temu rozłożyła mnie infekcja dostałam antybiotyk Amoksilav który nie przyniósł poprawy. Rtg zatok pokazało masywne zgrubienia błony śluzowej lewej zatoki szczękowej o charakterze przewlekłych zmian zapalnych. Wizyta u laryngologa dopiero 25.02 a mi glowa pęka na wysokości czoła, nosa policzków, szczęki, ból promieniuje do uszu. Jak sie ratować do czasu wizyty u specjalisty? Ponadto na 06.03 mam zaplanowany zabieg laparoskopowy z powodu kamicy pęcherzyka żółciowego. Czy w tej sytuacji można go wykonać w podanym terminie?

Szanowna Pani, jedyne co mogę zaproponować to leczenie objawowe/przeciwzapalne jeśli nie występują u Pani przeciwwskazania. Szczegółowe leczenie zaleci laryngolog. Cholecystektomia może odbyć się w zaplanowanym terminie. Pozdrawiam