Jak się relaksować przy nerwicy?

Mam nerwice I dzien w dzien nie czuje ciala czemu I had sie zrelaksowac???

Najlepszym wyjściem jest zgłoszenie się do psychologa, który w procesie psychoterapii pomoże poradzić sobie z objawami i przyczynami zaburzeń. Dodatkowo zaproponuje doraźne formy radzenia sobie z lękiem i objawami somatyzacyjnymi.

Dzień Dobry Pani,

Zachęcam Panią do relaksacji, treningu autogennego Schultza, do kontaktu z naturą, do spacerów.

Robić to, co Pani sprawia radość i przyjemność.

Życzę Pani radości,
Irena Mielnik-Madej