Jak się upewnić, czy błona dziewicza została całkowicie przerwana?

Witam mam 31 lat wczoraj miałam swój pierwszy stosunek seksualny i nie jestem pewna czy błona dziewicza została całkiem zerwana trochę mnie bolało i mi się zrobiło słabo. Trochę krwi poleciało ale tylko tyle że majtki były trochę zakrwawione. Jak sprawdzić czy błona dziewicza została całkiem zerwana czy nie? jak długo trzeba czekać po przerwaniu błony? I czy drugi raz bendzie tak samo bolesny? Proszę o szybką odpowiedź

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze podczas drugiego razu odczuje Pani różnice w porównaniu do pierwszego wtedy tez będzie jasne odnośnie błony dziewiczej