Jak się usuwa duże znamiona barwnikowe?

Witam, od zawsze mialam kompleks pod katem mojego duzego widocznego pieprzyka na policzku. Ma on wymiary 0,5x0,5cm. Zawsze myslalam zeby go usunac to dodalo by mi odwagi i lepiej bym sie czula poniewaz zawsze probowalam go ukryc a to wlosami a to makijazem. Moje pytania: 1.Jak sie usuwa takie pieprzyki? 2.czy zostanie blizna? 3. Czy blizna bedzie bardzo widoczna? 4. I czy usuniecie pieprzyka moze skutkowac ze w przyszlosci bede miala raka(ktos mnie tak kiedys straszyl)? Dziekuje i pozdrawiam.

1. Usuwa się chirurgicznie 2. Tak, zostanie blizna 3. Jeśli usunie chirurg plastyk, blizna będzie niewielka 4. Usunięcie jest niegroźne, nic się nie stanie.