Jak się wyleczyć z uzależnienia od masturbacji i pornografii?

Witam,czy jest jakiś sposób na wyjscie z nałogu masturbacji i pornografii?pozdrawiam

Witam
Problem uzależnienia od masturbacji/pornografii jest tematem, którym najczęściej zajmują się seksuolodzy/psycholodzy lub niektórzy terapeuci uzależnień - jako uzależnieniem behawioralnym. Tak jak każde inne uzależnienie jest możliwe do "okiełznania". Proszę szukać specjalistów zajmujących się tym problemem i podjąć terapię.
Pozdrawiam B.K.