Myśli samobójczej przy trudnej sytuacji materialnej

jestem po probe samobójczej byłam szpitalu psychiatryczym przez to.nie mam wsparcia w rodzinie koncza mi sie pieniadze za chwile muze opuscic mieszkanie zastanawiam sie jak sie zabic?

Witam, proszę skorzystać z pomocy Ośrodka Interwencji Kryzysowej w Pani mieście, jest tam możliwe uzyskanie bezpłatnej pomocy psychologicznej, prawnej i zaplanowanie działań zmierzających do zapewnienia Pani środków i miejsca do życia- poprzez współpracę z pracownikiem socjalnym w Pani rejonie.Koniecznie też proszę udać się do lekarza psychiatry po wsparcie farmakologiczne.Kiedy poprawi się Pani stan psychiczny i otoczą opieką profesjonaliści z kilku dziedzin NA PEWNO znajdzie Pani wyjście z bardzo trudnej sytuacji w jakieś się Pani znalazła.Jest Pani bardzo młoda, całe życie przed Panią, proszę dać sobie szansę i nie poddawać się. Pozdrawiam

Witam,
Teraz może się wydawać to Pani nieprawdopodobne, ale te trudności z czasem miną.
Oczywiście wówczas, gdy ten czas sobie Pani da.
Jest Pani trudno, nawet bardzo trudno i może Pani myśleć, że tak już będzie.
Właśnie - to, że tak Pani myśli nie oznacza, że tak będzie.
Proszę tylko poczekać na lepszy czas - on na pewno przyjdzie.
Czekając zaś proponuję poszukać pomocy w swoim mieście.
Poniżej podaję adresy instytucji, w których pracują ludzie którzy mogą pomóc. Proszę tam zadzwonić. Proszę też jeszcze raz zastanowić się, kto wokół Pani mógłby z Panią porozmawiać o Pani sytuacji - warto go o tę rozmowę poprosić.
Życie już takie jest, że w końcu przychodzą nowe szanse, nadzieje, możliwości. Tylko trzeba dać sobie ten czas.
Pozdrawiam serdecznie
Artur B.

Centrum Interwencji Kryzysowej, Gdańsk - Nowy Port ,
Plac Księdza Prałata Gustkowicza 13
Telefon: (58) 511 01 21, 511 01 22
e-mail: centrum@cik.sos.pl
www.cik.sos.pl

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Gdańsku
ul. Leczkowa 1A, 80-432 Gdańsk
tel. 58 342 31 50
e-mail: dyrekcja@mopr.gda.pl