Jak skorygować wygląd ust po zastosowaniu kwasu hialuronowego?

Witam. 2 miesiące temu powiekszalam usta kwasem hialuronowym . 2 tygodnie po powiększaniu zauważyłam sporo nierówności na górnej wardze. Udałam się do Pani która wykonywała zabieg i poprosiłam o korektę. Pani wykonała mi hialuronidaze miejscową (Tylko na te grudki które mi przeszkadzaly). Jednak po upływie 3 dni grudki powróciły. Gdy rozchyle usta nierówności są dosyć widoczne. Co w takiej sytuacji mogę zrobić?

Jeżeli pomoc zaoferowana przez osobę wykonującą zabieg Panią nie satysfakcjonuje, pozostaje poszukać renomowanego gabinetu medycyny estetycznej. Przyczyn tego typu zmian może być wiele i konieczna będzie dokładna konsultacja lekarska
Serdecznie pozdrawiam
Małgorzata Ordon
www.ordon.com.pl