Jak skorygować zgryz otwarty?

Czy można poprawić usmiech mając wade zgryzu ( wystające zeby do przodu tzw zgryz otwarty) za pomocą koron nazebnych. Jeśli nie to w jaki sposób można to zrobic bez aparatu?

Zgryz otwarty jest spowodowany zaburzeniem odporności, oddychaniem przez usta i zaburzeniami połykania. Bez likwidacji przyczyn, a także skutków (zbyt mało miejsca na język, pochylona płaszczyzna zgryzu, zwężenie łuków zębowych itd.) trudno o stabilne zamaskowanie tego problemu, a o likwidacji nie ma specjalnie co myśleć. Pozdrawiam