Jak skutecznie leczyć grzybicę pochwy i odbytu?

Witam.Nabawilam się grzybicy pochwy i odbytu. Bylam u lekarza i zostało mi przepisane clotrimazolum dopochwowe 2 opakowania i dwa razy dziennie do stosowania,jedno opakowanie lactovaginal , lek do łykania co drugi dzień przez pierwszy tydzień A później raz w tygodniu mycosyst 200 mg... jestem na 10 dniu kuracji ale bez większych efektów ... czekać dalej czy szukać lepszego lekarza ?

Lek. Michał Lenard

Sugeruję ponowną wizytę u lekarza, który Panią zbada i zmodyfikuje leczenie. Pozdrawiam!