Jak skutecznie leczyć guzki krwawnicze odbytu?

Dzień dobry, mam problem z guzkami krwawniczymi, a mianowicie lekarz internista skierował mnie do chirurga w celu zbadania objawów. Chirurg przepisał leki oraz czopki na wystające, lekko pobolewające guzki. Mija 7 dzień stosowania leków, a dolegliwość nie mija, przy wypięciu guzki coraz bardziej uwidaczniają się, a od momentu zaczecia stosowania leku pojawił się kolejny. Tu pojawia się moje pytanie, czy kontynuować dalej leczenie u chirurga czy zwrócić się już do proktologa? Bardzo proszę o pomoc.

szanowna Pani należy rozwazyć leczenie chirurgiczne jeśli leczenie farmakologiczne nie przynosi efektu