Jak skutecznie leczyć hemoroidy?

Witam. Czy można skutecznie wyleczyć hemoroidy?Po badaniu lekarz stwierdził że mam jeden nie duży hemoroid. Kazał diete zmienić i brać tabletki cyclo3forte. Czy po jakimś czasie przy diecie i lekach powinien zniknąć? Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Tak można wyleczyć, jeżeli nie dieta to operacyjnie. Co do długości terapii dużo zależy od organizmu. Proponuje udać się na kontrolę za 2-3 tygodnie.