Jak skutecznie leczyć homoroidy?

Witam , mam 21 lat i borykam sie z hemoroidami od czasu do czasu oznaki były takie swiad pieczenie na papierze małe ślady krwii po wypróżnieniu , i odczówalem dyskomfort tydzień temu siedziałem na betonowych schodach były zimne , na następny dzień przy wypróżnieniu wyczułem guza delikatny ból jest miękki itp , utrzymuje sie już 5 dnii co budzi u mnie niepokój , jest szansa aby to zniknęło ? , ogólnie przy załatwianiu swej potrzeby nie czuje bólu na papierze krwii nie ma jak siedzę to tez bardzo mocno nie boli dodam ze ból sie zwiększa przy zaciskaniu pośladków z góry dziękuje za pomoc

Lek. Jan Bujok Chirurgia

Witam
Opisywane przez Pana objawy wskazują na zakrzepicę splotu okołoodbytniczego zewnętrznego, jednak bez badania lekarskiego nie można postawić pewnej diagnozy, dlatego proponuję wizytę w poradni proktologicznej.
Z wyrazami szacunku
Jan Bujok
Chirurg, flebolog, proktolog
Kriocentrum, ul. Wyszyńskiego 103 05-420 Józefów
Tel: +48 22 779 28 21; +48 22 423 01 87; +48 504 171 106