Jak skutecznie leczyć nadczynność tarczycy?

Witam, ja mam pewien problem zdrowotny i od kilku miesięcy nic z nim nie zrobiłam. Na początku z powodu nauki do obrony egzaminu inżynierskiego a potem myślałam, że nic mi nie jest i nie będzie, ale sama nie wiem bo głównie nerwica zaostrza się. Na 4 miesiące przed obroną wykryto u mnie nadczynność tarczycy i nic z tym nie zrobiłam bo myślałam, że to nic wielkiego, ale ostatnio stres, nerwy najbardziej są zaostrzone.

Dzień dobry,

powinna się Pani zgłosić do lekarza endokrynologa, który zaleci Pani odpowiednie leczenie, jeżeli takie będzie konieczne. Warto również skontaktować się z dietetykiem, który wskaże Pani prawidłowy sposób odżywiania się.