Jak skutecznie leczyć padaczkę?

Dzień dobry. Pani doktor chciałbym się zapytać czy jest inny sposób leczenia padaczki bo leki mi słabo pomagają ja choruję na padaczkę-rodzaj inny.biorę leki Depakina Chrono 500mg i Lamotrix 100mg. Jak mam więcej ataków to dawka jest podnoszona przez neurologa, a ja uważam że to jest zbędne bo mógłbym mieć wszczepiony jakiś implant do mózgu I przez ataki mam słabą pamięć i koncentrację. Czy jest jakieś rozwiązanie na tą padaczkę choruję od urodzenia. Pozdrawiam.

Rozrusznik mózgu stosuje się gdy pomimo pobierania leków napady są co dziennie, należy wykonać badanie video eeg całodobowe w warunkach szpitalnych, które oceni rodzaj napadów, pozdrawiam.