Jak skutecznie leczyć pokrzywkę okolic odbytu?

Witam. Poszę o pomoc , pierwszy raz w życiu zaatakowała mnie pokrzywka, taka jest diagnoza lekarza. Zdarzyłosię to tutaj , jestem w Niemczech i nie wiem co mogło być przyczyną. Byłam u lekarza tu w Niemczech zapisał: Prednisolon 50 mg 1 tabl dziennie i Lora-ADGC 2 tabletki dziennie. Biorę to trzeci dzień bez poprawy, do tego czuję mocny świąd w okolicy odbytu. Mam ból głowy i bół gardła. Proszę o pomoc, co zastosować.Pozdrawiam Serdecznie ,

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze konieczna jest ponowna wizyta u lekarza pierwszego kontaktu