Jak skutecznie leczyć refluks u 22-latka?

Refluks Witam. Od ponad roku walczę z refluksem niestety bezskutecznie. Zaczęło się to wszystko po stosowaniu diety a mianowicie po 3 tygodniach. Dieta była bardzo obfita ok 4 tys kcal i do tego spore ilości wody, odżywek (chciałem przybrać na wadze). Miałem zrobione badania: gastroskopie( tutaj wszystko wyszło niestrawność, zapalenie żołądka i przełyku) rtg z kontrastem, usg, badania krwi, wymaz przełyku( w tych badaniach nic nie stwierdzono , helicobacter też nie) Brałem leki różne na refluks, niestety zero poprawy. Aktualnie biorę tylko na zmniejszenie się wydzielaniu kwasu w żołądku. Na początku był ból przełyku, czasem żołądka. Cały czas towarzyszą mi te objawy. Do zapalnie dochodzą mi wrzody. Co robić ??? cały czas mój stan zdrowia pogarsza się

W takim wypadku jeśli leczenie farmakologiczne nie skutkuje, nie ma poprawy klinicznej, wycofania dolegliwości zaleca się leczenie operacyjne. Kwalifikacja do zabiegu następuje po wykonaniu socjalistycznych badań czyli manometrii i pehametrii przełyku. Leczeniem i kwalifikacją do zabiegu powinien zająć się gastroenterolog.