Jak skutecznie leczyć rwę kulszową u 56-latka?

Mam zdiagnozowaną rwę kulszową. Od dwóch miesięcy jestem leczony środkami przeciwbólowymi - tramal, poltram, nalgesin, diclofenac. Ból nie mija. Jest słabszy ale ciągle mi dokucza. Szczególnie w pośladku i w nodze. Czy jest jakiś lek, który jest w stanie zlikwidować ból?

Oprócz farmakoterapii, należałoby wdrożyć , w porozumieniu z fizjoterapeutą, odpowiednio aplikowany ruch. Pozdrawiam